Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İstekleriniz Nedir?

İsteklerinizi konunun altına güzelce yazarsanız seviniriz arkadaşlar.

İstekten kastım Nota İsteği değildir. Hangi Konular Eklenebilir. Veya ek olarak hangi özellikler gelebilir sitemize.

Her yorum bizim için önemlidir.
Ara
(06-09-2015, Saat: 09:23)admin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  İsteklerinizi konunun altına güzelce yazarsanız seviniriz arkadaşlar.

İstekten kastım Nota İsteği değildir. Hangi Konular Eklenebilir. Veya ek olarak hangi özellikler gelebilir sitemize.

Her yorum bizim için önemlidir.
Merabalar
 Yaklasik 1 senedir bağlama calmaya calisiyorum. Notali olarak calismalarimi surdurdum. Nota okumasini normal duzeyde biliyorum. Kendimi daha iyi gelistirebilmem adina arif sağ ve erdal erzincanlinin bağlama öğreten kitabini aldim. Kitap ileri düzey bir kitap oldugundan anamakta uygulamakta zorlaniyorum. Bu kitabin derslerinin video esliginde anlatildigi bir bölüm açar misiniz. Teşekkürler
Ara
Merabalar
 Yaklasik 1 senedir bağlama calmaya calisiyorum. Notali olarak calismalarimi surdurdum. Nota okumasini normal duzeyde biliyorum. Kendimi daha iyi gelistirebilmem adina arif sağ ve erdal erzincanlinin bağlama öğreten kitabini aldim. Kitap ileri düzey bir kitap oldugundan anamakta uygulamakta zorlaniyorum. Bu kitabin derslerinin video esliginde anlatildigi bir bölüm açar misiniz. Teşekkürler

Öncelikle çok teşekkür ederim bize olan bu desteğinizden dolayı. Konu açsam bile o türde pek video yok. Ve o kitaplar cidden zordur ileri derecede nota bilgisi gerektirir. Ben yinede bir kaç örneğine bakıp solfej çıkarmaya çalışacağım bu kitaplardan. Egzersiz veya ezgi fark etmez. Sizinde özellikle çözemediğiniz bir kısım varsa resmini atarsanız öyle yardımcı olalım. Solfej çekersem eğer konuyu açıp o kısıma yüklerim.
Ara
hocam öncelikle emeğinize ve yüreğinize sağlık. ben saçlarını taramışsın türkümüzün uzun sapta solfejini rica ediyorum.tekrar teşekkürler
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İstediğiniz Nedir Arkadaşlar? admin 2 806 22-01-2016, Saat: 09:46
Son Yorum: admin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Bağlama Notaları Kimdir ?

Sizin bağlamanızı en güzel ve temiz şekilde öğrenmenizi amaçlayan bir site. Hem bağlama çalan arkadaşlara yardımcı olup hemde arkadaşlarımıza bağlama çaldırmak için uğraşan bir site.